Som vi ser ble Dag Fallet veldig fornøyd med min blogg om Cathrine Woldstad, så fornøyd at det eneste han fant å kritisere var at det var lagt ut bilder av barn til noen jeg er uenig med. Jeg setter umåtelig pris på at både han, Hole, Sweeney, Madsen og ikke minst pedosverteren Fornes er enige med Dag Fallet.
De blir sikkert noe lettere til sinns når jeg forteller dem at disse bildene av barn (som Woldstad selv faktisk er ansvarlig for å publisere i første omgang) er sladdet, og at det ble gjort allerede for et døgn siden.
For det er vi nok enige om, at barna våre skal holdes utenfor dette. Ikke sant, Stine Caspersen?
At dette var det eneste å kritisere blogginnlegget på betyr selvfølgelig at de er enige i hovedbudskapet. Det skulle bare mangle, det var jo nærmest ikke annet enn skjermdumper, og blottet for konklusjoner utover hovedpoenget, at Woldstad er vaksinemotstander, pedosverter og nettmobber. Ingen sidesprang, ingen omveier, bare hennes egne ord. Trenger ikke legge noen i munnen hennes, slik du Dag har gjort med andre.
Joda kjære lesere, jeg vet godt nå at det å påpeke deres oppførsel gjennom deres egne ord i seg selv er mobbing i deres øyne.
Frankly my dear, I don’t give a damn…
Nita Sweeney og Ragnild Madsen tar opp tråden.
Madsen: Jeg har gjort noe som er mer verdt en beklagelse, jeg anonymiserte bildene.
Det jeg angriper er hennes agenda og måten hun utfører den på.
Sweeney: Ja, ikke sant? Mine usensurerte skjermdumper lå på nettet mye kortere enn innlegget til Stine Caspersen lå hos deg på Lyskilden. Det gjør deg og Woldstad (eller hvem det nå var som var Caspersen) litt mer motbydelig enn meg.
Husker du innlegget til Caspersen?
Her er det igjen:
Fortsatt lyst til å anmelde meg?
Det må da du vite som sitter som sitter midt i en gjeng som kjører en pedosvertekampanje?
Jeg konkluderer at både Woldstad og Fallet mener det er greit at Woldstad poster bilder av sine søte, små og (sikkert) uvaksinerte barn midt mellom poster der navngitte personer beskyldes for pedofile og nekrofile handlinger, samt samleier med dyr, illustrert med forskjellige tøydukker. Og jeg registrerer at Trude Helen Hole mener det samme. Skjermdumper er kjekt å ha.